Presidenti amerikan Joe Biden rrëzohet tre herë në shkallët e aeroplanit (Video)

1759
0

Presidenti SHBA-ve Joe Biden eshte rrezuar tre herë teksa ishte duke ngjitur shkallët e aeroplanit “Air Force One”.

78-vjeçari Biden, presidenti më i moshuar në historinë e SHBA, u pengua tre here teksa ngjiti shkallët e aeroplanit, por më në fund arriti të ngrihet në këmbë dhe të përshëndesë, përpara nisjes drejt Atlantës ku do të zhvillojë një takim me komunitetin aziatiko-amerikan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.