Po shkonte çdo gjë në rregull, spektaklit të Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, reagimi i të ftuarve shtang publikun

976
0

Të hënën në mbrëmje, në ransmetimin spektaklit “Dance with me”, ka ndodhur dicka e papritur. Përpara se çifti Mateus dhe Eliona të kërcenin, u fikën dritat.

Këtë moment të befasishëm, Alketa e kaloi me pak humor duke bërë batuta me Gent Zenelajn.

Duke qenë se dritat nuk po riktheheshin, kasti i VIP-ave ia nisën këngës me në krye Era Rusin dhe Mateus Frrokun.

Derisa dritat erdhën përsëri, në studio nuk munguan të qeshurat dhe batutat. Pas kësaj të papriture, spektakli vazhdoi normalisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.