Po pinte kakao ne një lokal në Tiranë, vajza vë duart ne kokë kur sheh brenda filxhanit

3581
0

Në përditshmërinë tonë përballemi shpesh me situata të papritura, të cilat mund të na ndodhin kudo.

I tillë është rasti i një vajze të re nga Tirana, e cila ka shpërndarë një foto në redaksinë e JOQ, ku tregon situatën e pakëndshme që i ka ndodhur teksa po pinte kakaon në mëngjes në një lokal në Tiranë.

Siç shihet dhe në foto, brenda në filxhanin me kakao ndodhej edhe një “mik” i paftuar; një krimb.

Mesazhi i vajzës:

Pershendetje JOQ. Kakao shqiptaresh Sot ne mengjes ne punë duke pirë kakaon ndjemë krimbat Flm.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.