Plasi tek emisioni i mëngjesit: Gaz Paja dhe Zogu i Tiranës, batuta me pullë të kuqe

593
0

Teleshikuesit e emisionit të mëngjesit në “Ora News” ditën e sotme me siguri kanë mbetur gojëhapur pasi në studion e “Ditë e re”, aktori i humorit Gazmend Paja dhe Hemres Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë disa batuta gati eksplicite në transmetim dirket.

Gjithçka nisi nga një ndërhyrje e moderatores Dajana Shabani, e cila iu drejtua Hermesit duke i thënë: “Zogu shiko tani, se ti je mësuar me Besin dhe Ermalin që të mbajtën gjatë, të palosën, u kënaqe! Gazi do flasë pak edhe për premierat…”

Por Shabani nuk ka mundur të vijojë fjalinë, pasi Paja e ndërpreu duke thënë: “Edhe unë të palos!”

“Palos mirë? Si palos ti?!”-vijoi më tej Zogu i Tiranës ndërsa Paja, i tha se mund ta demonstronte në studio. Ndiqni videon.