Njera këngëtare, tjetri politikan. A i njihni dot keto personazhe te njohur shqiptar?

875
0

E bërë nostalgjike për fëmijërinë, ajo është kthyer duke shfletuar albumet e saj te fotografive.

Ajo ditën e sotme ka ndarë tre fotografi nga vegjëlia, ku në njërën prej tyre shihet vetëm dhe në dy të tjerat në duart e mamit dhe babit.

“Unë e vogël. Mami dhe babi, ju dua”, shkruan bashkëngjitur fotografive.

A arrini që ti njihni vogëlushen dhe te atin e saj në foto?

Nëse jo, po ju shuajmë kuriozitetin! Bëhet fjalë për këngëtaren Besa Kokëdhima.

Ajo ka ndarë foto me të atin, politikanin dhe biznesmenin Koço Kokëdhima dhe të ëmën Brixhida Kokëdhima.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.