Përplasi nënë e bir dhe largohet, tronditet kur mëson identitetin e tyre

438
0

Një burrë është tronditur kur ka zbuluar se kishte përplasur bashkëshorten dhe djalin e tij me makinë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në provincën kineze të Shandong.

Zhang Ui, u largua nga aksidenti pasi përplasi motorin me të cilin lëvizte gruaja dhe djali.

Vetëm pak orë më pas ai u ndalua nga policia dhe u dërgua në spital për të parë viktimat e tij.

Kur ka mësuar se bëhej fjalë për bashkëshorten dhe djalin, i cili vdiq, ai është tronditur.
Zhang u ka thënë policëve se të tre kishin qenë për darkë tek shtëpia e një të afërmi, por kur u kthyen ai kishte marrë furgonin ndërsa gruaja kishte hipur në skuter, së bashku me të birin.

Ajo që rëndon më shumë gjendjen e tij është fakti se ai u largua nga aksidenti, por nëse do kishte qëndruar, djali mund të kishte shpëtuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.