Perfundoi detyren si President, vjen reagimi i parë nga Ilir Meta

236
0

Nga sot Ilir Meta është një qytetar i ‘thjeshtë’ i Republikës së Shqipërisë.

Pas dorëzimit të detyrës, Meta ka reaguar për herë të parë.

Ish-Presidenti ka hedhur një postim në “facebook” shkruan: Familja jonë nga sot është më e bashkuar. Paqe dhe mbarësi në familjet tuaja!

Reagimi i Plotë nga Meta:

Familja jonë nga sot është më e bashkuar. Paqe dhe mbarësi në familjet tuaja!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.