Pas videos me Florin, Jonida Maliqi ka diçka për të thënë

807
0

Javën që lamë pas, një video e Jonida Maliqit me Flori Mumajesin, të kapur në momente private në Paris, u komentua shumë!

Mirëpo sot, këngëtarja ka bërë një publikim në Instagram, që duket sikur është një reagim për të gjithë situatën e krijuar së fundmi.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me blu ndërsa në përshkrimin krahas fotos tregon për cilësitë që personifikon kjo ngjyrë, besnikërinë, konfidencën dhe besimin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.