Pas shkollave, hapen kopshtet dhe cerdhet, ja data

561
0

Permes nje videoje Ministrja Manastirliu beri me dije mbremjen e djeshme se nese te dhenat do te jene te qendrueshme bazuar ne kriteret e komitetit teknik per vleresimin e situates epidemologjike, nga data 1 qershor po planifikohet te lejohet hapja e kopshteve dhe cerdheve publike dhe private.

Nderkohe protokollet e sigurise do te behen te ditur ne ditet ne vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.