Parkoi makinën gabim, ish-ministrja kapet me policin në mes të rrugës (Foto)

423
0

Ish-ministrja e mbrojtjes Mimi Kodheli ka diskutuar me një efektiv policie rrugor pasi ky i fundit e ka gjobitur. Siç shihet edhe nga fotot e publikuara nga paparazzi i Panorama-s, Kodheli e ka parkuar makinën në trotuar.

Sigurisht që polici është afruar drejt automjetit, tip Fiat 500, kabrio dhe e ka gjobitur. Në këto momente ish-ministrja ka shkuar dhe ka debatuar me policing duke u munduar të sqarohet se kishte ndaluar aty për vetëm pak sekonda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.