Me të ëmën në mbrëmjen e maturës: Djali nga Kukësi rrëmben vëmendjen e rrjetit (Foto)

1681
0

Një maturant nga Kukësi zgjodhi të shkonte ndryshe nga kushdo tjetër në mbrëmjen e maturës. Në vend të një prej shoqeve të klasës, adoleshenti u shfaq pikërisht me mamanë e tij.

Fotografitë e të riut po qarkullojnë me shpejtësi në Instagram, teksa veprimi është vlerësuar dhe pëlqyer tejmase nga njerëzit.

Me të drejtë, maturantit po i referohen si më i veçanti i Maturës 2019. E meqë jemi këtu, ju kujtojmë se disa ditë më parë, Alban Dudushi shoqëroi gjithashtu të bijën, në mini maturë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.