Mësohet lidhja e Pirro Çakos me punonjësen e Gjykatës 20 vite më të re

529
0

Vetëm disa ditë më parë, Ardit Gjebrea dhe stafi i së “Dielës shqiptare” udhëtuan drejt jugut për të xhiruar puntatën e tyre të fundit për këtë sezon televiziv. Të pranishëm ishin disa të ftuar VIP, mes tyre Lindi Islami dhe Venera Lumani, Juliana Pasha, Pirro Çako, e shumë të tjerë.

Në këto xhirime, ka qenë dhe e dashura bukuroshe e kantautorit Çako. Ai është shfaqur për herë të parë në publik me të dashurën e tij bionde dhe duken shumë të lumtur bashkë.

“Panorama Plus” shkruan se bukuroshja në fjalë është punonjëse në gjykatën e Tiranës dhe duket të jetë rreth 20 vite më e re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.