Dalin pamjet nga Aksidenti me 8 të vdekur, si ra makina nga 100 metër lartësi dhe përfundoi në Vjosë (Video)

907
0

Pamjet që shihni vijnë nga aksidenti tragjik me 8 viktima, ku shihet mjeti i shkatërruar totalisht, i kthyer në një grumbull inertesh. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën Këlcyrë-Përmet rreth orës 04:00.

Mësohet se automjeti në rrethana ende të paqarta ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga 100 metër lartësi, duke përfunduar në shtratin e lumit Vjosë. Për më tepër shihni pamjet.