Olsi Hajdari zbulon misterin pas daljes nga spitali: Gjithe faji është i imi…

5664
0

Ngjarja e ditës së djeshme në fshatin Xhyrë të Librazhdit ka tro nditur te gjithë opinion publik.

Olsi Hajdari pas daljes nga ambientet e spitalit ka treguar ngjarjen qe ndodhi 5 dite pasi ai u martua me bashkëshorten e tij 19-vjecare Rezarta Hajdari

Ai ka tregoi se atë natë, para se bashkëshortja e tij të gjendej e pajete, ata kane ngrene darken si zakonisht.

‘Hengrem darken dhe shkuam te fleme. Une mora nje mangall me prush dhe e vendosa ne dhome pasi ishte ftohte. Mbylla deren dhe rame te flinim por me pas nuk mbaj mend asgje, nuk di as kush me coi ne spital as si me cuan ne spital”, ka treguar Olsi Hajdari, i mbijetuar i ngjarjes.

Anëtarët e tjerë të familjes së Olsit kane hedhur poshte lajmet e shperndara per hel mim apo per veteh elmim te ciftit duke sqaruar se ne fakt ngjarja ka ardhur si pasoje e qendrimit te mangallit me prush brenda dhomes se ciftit me dyer e dritare te mbullura.

Por nga ana tjeter grupi i hetimor akoma nuk ka dale me nje konluzion përfundimtar per kete ngjarje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.