Policia mësyn familjen e Olsit

1438
0

27-vjeçari nga fshati Xhyrë i Librazhdit pas dy ditësh koma në spital, ka lënë shtratin e spitalit dhe është kthyer në shtëpi pranë familjarëve.

Ndërkohë sipas abc news, mësohet se oficerët e policisë kanë shkuar në banesën e tij në Zhyrë për të zbardhur ngjarjen.

Ngjarja është regjistruar mëngjesin e së premtes në Xhyrrë të Librazhdit ndërsa çifti ishte martuar të dielën e kaluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.