Nuk e pranoi eliminimin, konkuruesi thyen mikrofonin dhe kamerat në emision

940
0

Në programin e “Diell”, në rubrikën Beauty, çdo javë, një nga konkurrentët parukierë apo make up artist futet në një sfidë bukurie. Në fund njëri – prej tyre eleminohet.

Kësaj jave për performancë jo të mirë në imitimin e lookut të blogeres Estela Ujka, eliminohet parukieri Lorenco.

Reagimi i tij ishte i papritur dhe i befasishëm, pasi ai thyeu mikrofonin dhe përplasi kamerat në studio, duke refuzuar eleminimin dhe vendimin e jurisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.