“Nuk e kuptoj si më kërkoni të rikthehem”, shef Renato “thumbon” keq pas largimit

896
0

Pas lajmit që Renato Mekolli u largua nga emisioni “Hells’s Kitchen”, shumë fansa janë habitur nga vendimi i tij.

Para disa orësh ai postoi një foto në profilin e tij, ku lexonte “No Coment”, duke mos dhënë asnjë koment në lidhje me shkakun e largimit.

Por komenti i para pak minutave solli lindjen e shumë pikëpyetjeve.

“Nuk e kuptoj si mund të ma kërkoni të rikthehem, jeni ju ata që nuk më keni dashur dhe më keni sharë çdo herë në Hell’s Kitchen!”, ka shënë Renato.

Mos kritikat e shumta nga ndjekësit e kanë bërë kuzhinierin e famshëm të largohet nga emisioni i tij, apo ka qenë një arsye tjetër ende e panjohur.

Megjithëse do të jetë një tjetër shef në kuzhinën e “Hell’s Kitchen”…ku shpresojmë që të mos bërtasë aq sa Renato.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.