Fëmijët i shpëtuan tërmetit, Rama u bën surprizën e jetës Aureli dhe Alesio takohen me Ronaldon dhe Buffonin (Video)

519
0

Dy djemtë Aureli dhe Alesion janë dy prej tyre që i shpëtuan lëkundjes së tërmetit të 26 nëntorit.

Para disa ditësh ata u vizituan nga Kryeministri Rama dhe u premtoi se do t’u dërgonte bluzat e lojtarëve të tyre të preferuar.

Por sot për fëmijët ishte një surprizë e madhe të takonin Ronaldon dhe Bufon.

Po ashtu ata morën si dhuratë bluzat e tyre me firmën e secilit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.