Nuk e kishim degjuar kurre kete emer bebeje. Ja si quhet vajza e Ledrit dhe e Sarës

1135
0

Që nga momenti kur erdhi në jetë, fansat janë shumë kureshtar për emrin e vogëlushes së Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës. Çifti kanë qenë të heshtur këto ditë (deri pak më parë)- përveç një fotoje që ka postuar Ledri në Instagram..

Por Ledri sapo ka postuar një foto edhe me portretin e vajzës së tyre dhe krahas fotos shkruan “Poem Blu”. Komentet e urimeve janë të shumta dhe Ledri me siguri është një baba shumë i lumtur i cili mezi ka pritur ardhjen në jetë të vajzës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.