Dashurohet me nje grua 7 vite më të madhe, djali: Nëna nuk e do se ajo nuk është e bukur dhe…

87
0

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ishte i ftuar një djalë 34-vjeçar i quajtur Ermal Meta i cili ka një problem të madh.

Ai është dashuruar me një grua 41 vjeç nga Gjilani, por familja e tij nuk e pranojnë vajzën sepse nuk është e bukur dhe është 7 vite më e madhe se ai. Ermali tregon se e ka njohur në rrjetet sociale prej dy muajsh dhe nuk e ka takuar ende.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.