Një muaj pas problemeve me shëndetin, cila është gjendja e fundit shëndetësore e Muharrem Ahmetit

850
0

Pas lajmit për këngëtarin e njohur të muzikës tallava në Shqipëri që u bë publik në media nga shoku i tij duke qarkulluar me shpejtësi se Muharrem Ahmeti, u shtrua me urgjencë pas një ataku kardiak, nuk dihet më asnjë lajm i ri, lidhur gjendjen e tij më të fundit.

Duket se Muharremi e ka kaluar rrezikun dhe po bën planifikon për t’iu rikthyer karrierës muzikore.

Këngëtari madje ka nisur të postojë në rrjetet sociale.

Këngëtari është bërë i gjallë në rrjetet sociale. Para disa ditësh ai ka risjellë këngën e Elvana Gjatës duke e postuar në Instagram, duke marrë shumë komente, si për këngën, ashtu edhe për gjendjen e tij shëndetësore.