Nis debati i pare mes Donaldit dhe Beatrix mengjesin e sotem

255
0

Afrimiteti i Donaldit me Beatrix Ramosajn dhe tërheqja ndaj njëri-tjetrit, ditene sotme është parë akoma dhe më shumë. Kjo pasi sipas të bisedës mes aktorit dhe këngëtares u kuptua se ka pasur tentativa që “lidhja” e tyre të kalojë në një tjetër nivel.

Vetë aktori zbuloi se këngëtarja i ka kërkuar “diçka” brenda shtëpisë, por që atij nuk iu duk momenti i duhur për të ndërmarrë atë hap brenda në BBV.

Donaldi mendon se gjithçka duhet marrë shtruar, duke nënkuptuar këtu ndoshta intimitetin mes tyre si çift.

Pjesë nga biseda:

Donald-PM: Kjo Beatrix e dinte që ka cornflakes këtu, por nuk na i ka dhënë për mëngjes. Është treguar e keqe me ne.

Beatrix Ramosaj: Jo unë të kam thënë a do…

Donald Veshaj: Jo, jo ti s’më do të mirën.

Beatrix Ramosaj: Jo, unë të kam thënë, të kam pyetur nëse do.

Donald Veshaj: Ti më ke thënë a do për diçka tjetër, por nuk është momenti tani për atë.

Beatrix Ramosaj: Shkrepsen loçkë se po e ndez dhe një.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.