E papritur, 3 ditë para 11 Dhjetorit, Sali Berisha jep njoftimin e rëndësishëm

61
0

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar te gjithe demkratet se diten e sotme takimi i foltores do te jete ne ora 12:00, tek Qytet Studenti

Njoftim! Te merkuren, dt. 8 Dhjetor, ne ora 12:00, ne Qytet Studenti, do te zhvillohet takimi dhe do te mbahen homazhe tek shtatorja e Azem Hajdarit. Te pranishem do te jene protagonistet e Dhjetorit te vitit 1990 dhe studente te brezit 2021!’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.