U fut ne vend te Donaldit, Romeo flirton live me Beniadën

60
0

Vëllai binjak i Donaldit, Romeo hyri mbreme në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Pasi u çmall me të vëllain në dhomën e surprizave, Romeo veshi rrobat e Donaldit dhe shkoi pranë banorëve. Ata u habitën kur e panë, por nuk reaguan. Më vonë, Einxhel u bind dhe tha se ai është Romeo.

Në një letër që i ka dërguar më herët, Romeo i shkruante Donaldit edhe për Beniadën, duke i kërkuar “t’i thotë ndonjë gjë të mirë”.

Sonte ai kishte mundësinë ta bënte vetë këtë gjë. Teksa e përqafoi, e komplimentoi modelen dhe kur po ikte i tha se për “çdo gjë mund të kërkojë ndihmën e tij”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.