Nëna i blen bijës një fund të ri tek dyqanet e firmës, dhe ajo e veshi menjëherë për shkollë! Por ja cfarë ndodhi me të që të gjithë më pas i qëndronin larg

368
0

Një nene tha se ajo ishte tronditur kur zbuloi trupin e kalbëzuar të një miu te ngjitur ne fundin qe vajza e saj vishte ne shkollë.
Natalie Kirkwood pretendon se ajo u shqetësua gjithnjë e më shumë për ‘erën e keqe’ që vinte nga veshja që bleu nga Asda për vajzën Sofje, 7 vjec.

Mamaja e dy femijeve tha: “Mu neverit kur gjeta miun e kalbur të qepur në astarin brenda fundit.”
‘Vajza ime e ka veshur atë fund me një mi te dekompozuar brenda tij. Po sikur ta semurte kjo gje? ‘
Ajo tha: ‘Sofja ka disa funde por ajo e veshi këtë dhe kurrë nuk tha asgjë.

“Vetëm kur isha duke kaluar nëpër rrobat dhe veshjet e saj dy javë më parë, vura re erën e keqe’
“Vendosa ta laja vec, por ende kundermonte arome te pakendshme.
“Ne vendosëm ta filmonim atë në cast se do na duhej si deshmi pasi te kontaktonim me Asda-n”.

Ditën tjetër Natalie telefonoi menjëherë Asda-n që të ankohej per kete problem.
Ajo tha: “Silleni fundin dhe miun e ngordhur ne dyqan,por un u pergjigjja se nuk doja te qelbej makina ime nga aroma e tij e keqe.”
Ata thanë se do të dërgonin një shofer për ta marrë atë, por askush nuk ka ardhur akoma. Pra, fundi dhe miu i ngordhur janë ende në një qese prapa deres.

Një zëdhënës i Asda tha: ‘Ne kemi filluar një hetim tërësor se si miu arriti te hynte tek fundi verën e kaluar’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.