Po fliste ne celular, goditet nga rrufeja 14 vjecari

538
0

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Mirditë, ku një 14 vjeçar është goditur nga rrufeja duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Sipas informacioneve, 14 vjeçari i identifikuar si B.D, kishte dalë të kulloste bagëtitë kur një rrufe është shkarkuar mbi të.

I mituri në momentet e tragjedisë mësohet se po fliste në telefon dhe ka qenë pikërisht personi me të cilin po fliste 14 vjeçari ai që ka alamuar familjen.

Zona ditët e fundit është gobitur shumë shpesh nga rrufetë të shkaktuara nga stuhitë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.