Ndeshja Suedi – Shqiperi Live, ja ku mund ta ndiqni

873
0

Diten e sotme Kombetarja shqiptare do te luaje ne oren 19:00 kunder skuadres se Suedise.

Ndeshja Suedi vs. Shqiperi Live do te transmetohet nga Tv Klan Live si dhe Supersport Albania Live

Transmetim drejtperdrejt i ndeshjes mund te shihet falas ne Tv Klan