“Na erdhi që në 8 të mëngjesit”/ Aktori flet për skeçin me Ramën, ja pse Jul Deda nuk mori pjesë

432
0

Aktori i spektaklit të humorit “Klanifornia”, Albano Bogdo, ka folur në emisionin “Binjakët” për skeçin me kryeministrin Rama pak ditë para zgjedhjeve të 25 prillit.

Ai tha se Rama ishte paraqitur që në 8 të mëngjesit për të xhiruar skeçin, ndërsa shtoi se kryeministri ka qëndruar për më shumë se 1 orë e 30 minuta në xhirime.

Gjithashtu Bogdo tregoi se aktori tjetër i “Klanifornia”, Julian Deda, nuk kishte dashur të shfaqej në skeç sepse është me Partinë Demokratike dhe kundërshtar i Edi Ramës.

Ai tha se Julian Deda nuk dëshiron ta shohë me sy kryeministrin, ndaj refuzoi kategorikisht që të ishte në të njëjtin skeç me Ramën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.