Mevlani përlot studion/ Bora, Arjani dhe konkurrentët nuk i mbajnë do lotet, moderatores i dridhet zeri

1165
0

Puntatën e dites se sotme në Përputhen ka ndodhur një moment i veçantë, ku të gjithë konkurrentët janë pr ekur duke de rdhur lot.

Surpriza për Mevlanin nga mamaja e tij i ka bërë të gjithë që të përloten.

Përmes një videoje mamaja e tij tha se djali është larguar nga vendi për të punuar jashtë qëkur ishte i vogël.

Të gjithë janë përlotur përfshirë moderatoren Borën, Mevlanin, Ledjanën apo Shkëlqimin, dhe opinionistin Arjan Konomi.

Mes lotësh Mevlani ka dhënë një mesazh për nënën e tij duke thënë se të gjitha lotët do të t’ia kthejë në buzëqeshje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.