Mos u martoni kurre me keto 5 femra

1350
0

1.Mos u marto me nje femer qe rri gjithe diten para pasqyres sepse ajo nuk ka kohe
te mendoje per ty.

2-Mos u marto me nje femer qe e ka gjithe diten mendjet tek parate sepse ajo nje dite do te largohet nga ty.

3-Mos u marto me nje femer qe nuk di te gatuaj sepse do te jeni gjithenje i uritur.

4-Mos u marto me nje femer qe e ka zerin shume te larte se do ju shurdhoje gjate gjithe vitit.

5-Mos u marto me nje femer qe merret me thashetheme dhe mban gjithe lagjen ne goje
sepse nuk do te jeni kurre i qete.

Kujdes!!Jeta eshte e bukur ndaj mos e bej ate te zymte dhe pa shije.

N.B.