Momenti prekës, efektivi përqafon dhe ngushëllon vëllain e Mateos (Video)

140
0

Moment mjaft prekës që është regjistruar në ambientet e Gjykatës së Fierit. I pikëlluar nga humbja e vëllait të tij të vogël, Mateo Vasiu, 14-vjeçari qëndron në oborrin e Gjykatës dhe bashkë me familjen e tij pret që në derë të mbërrijë Klodian Çalamani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.