Mjeshtri i madh Mirush Kabashi shfaqet në karrige me rrota

617
0

Mjeshtri i madh i skenes, Mirush Kabashi, prej dy vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë.
Ndërkohë që ditën e sotme është publikuar një foto e tij ku ai shfaqet me karrigen me rrota.

Foto-ja është publikuar nga Oriela Cano në një spital privat, pasi ai ka përfunduar radioterapinë.

Para nje muaji ai festoi 72 vjetorin dhe i urojmë sa më shumë shëndet këtij mjeshtri të madh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.