Mendohuni dy herë para se të pini Red Bull (Video shokuese)

566
0

Kjo mund të jetë pa dyshim video virale më e shpifur që do të shikoni sot në internet.

Një burrë në SHBA sapo ka përfunduar së pirë kanaçen e Red Bull-it kur ka zbuluar se çfarë ndodhej brenda saj.

Ai merr thikën dhe e hap kanaçen në dysh për të treguar para kamerës se çfarë ka gjetur brenda. Për të mos ua prishur “surprizën”, shikoni videon më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.