Zbulohet më në fund Zaho, kjo është fytyra e djalit të vogël të Edi Ramës (Foto)

937
0

Megjithëse është përpjekur, Linda Rama nuk ia ka dalë të fshehë pamjen e djalit të vogël, Zaho Ramës.

Bashkëshortja e kryeministrit u shfaq dje me Zahon 4-vjeçar në mes të mijëra qytetarëve në Tiranë gjatë festimeve për Ditën e Verës. Dhe megjithëse u mundua të mbajë jashtë kamerave Zahon, duket se një qytetar ka arritur të shkrepë një foto të tij.

Zaho biond dhe me syze, duket se ka tiparet e ngjashme me nënën e tij.

Zaho Rama
Zaho Rama