Me maskë si nëpër filma, momenti kur grabitësit futen brenda bankës BKT (FOTO)

578
0

Pamjet që shihni tregojnë momentin e grabitjes së filialit të një banke të nivelit të dytë në Koplik të Malësisë së Madhe.

Më 9 maj persona të maskuar dhe të ar matosur kanë grabitur një bankë të nivelit të dytë në Koplik.

Autorët arritën të merrnin nga banka, 10.000 euro, 1000 dollarë dhe rreth 4 milionë lekë të vjetra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.