Më e mirë e ëma se e bija! Trejsi Sejdini prezanton për herë të parë nënën e saj

768
0

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, u bë e njohur për publikun shqiptar, kur u kurorëzua ‘Miss Universe’ vitin që shko duke fituar popullaritet dhe shumë fansa nëpër botë.

Por modelja u bë e njohur edhe për shkak të disa sherreve ku u përfshi kohët e fundit, në lokalet e natës në Tiranë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me mamanë, që duket po aq e bukur sa ajo vetë. Ditën e djeshme, përmes një “Instastory” të publikuar me mamanë, modelja na e prezantoi të gjithëve për herë të parë nënën e saj.

‘Të dua mami’,- shkruan ajo në instagram, duke treguar lidhjen e ngushtë që ka me të ëmën

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.