Martesa e William dhe Kate në krizë, ai e injoron vazhdimisht, ajo nuk është e lumtur..

1020
0

Martesa e princit William të Anglisë me Kate Middleton duket se është në krizë. Të paktën kështu kanë shkruar ditët e fundit mediat angleze.

Kate dhe William, shihen gjithmonë bashkë dhe të pandarë, por flitet se gjithçka është vetëm fasadë.

Disa media angleze shkruajnë se princi e injoron totalisht, nënën e tre fëmijëve të tij.

Jo vetëm kaq, por biografi anglez Andrew Morton, në librin e tij ‘William and Catherine’, flet për shumë ulje-ngritje në raportin në çift.

Sipas Morton, pavarësisht se Kate Middleton mundohet që të ruajë aparencën duke u shfaqur në publik me burrin dhe tre fëmijët, George, Charlotte dhe Louis, nuk është një grua e lumtur. Por se si është e vërteta, mbetet për tu parë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.