“Ka mjeshtra por ka edhe skiftera er ej” Besi i bën shitësit turk atë që s’ja kishte bërë askush (Video)

526
0

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur të marrin disa ditë pushime dhe aktualisht ndodhen në Turqi. Këtë e ka zbuluar Besi me postimin e fundit ku shfaqet duke blerë akullore.

Shitësit turk të akulloreve e kanë traditë të luajnë me klientin para se t’i japin akulloren, por me Besin nuk i ka ecur.

Shitësi ka nisur të luajë me Besin duke ja marrë akulloren nga dora, por aktori pasi nuk ka duruar më, ka arritur t’ja marrë sërish me shpejtësi. 

“Ka mjeshtra por ka edhe skiftera er ej”, shkruan Besi.

Kujtojmë që Besi aktualisht është i angazhuar me “BE Coffee”, së bashku me Erionin dhe Olsin. Ndërsa Xhensila po përgatit një këngë që pritet të kthehet në hit vere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.