Marrin fund zënkat, vajza pajton Mozzik me Loredanën

485
0

Ndarja e këngëtarëve Mozzik dhe Loredana ka qenë prej disa kohësh në qendër të vëmendjes së mediave.

Ishte vetë Loredana ajo që i konfirmoi zërat që qarkullonin për ndarjen e tyre duke shkruar në në Instagram se ajo tani e tutje do jetë një nënë beqare.

Ndarja e çiftit u shoqërua edhe me deklarata mjaft thumbuese nga të dyja palët.

Megjithatë duket se çifti i ka dhënë fund mospajtimeve dhe ka qenë pikërisht e bija, Hana që i ka bashkuar. Për hir të vogëlushes, Mozzik e Loredana ishin duke folur me kamera e këtë e ka zbuluar vetë këngëtari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.