“Nuk e di ku është babi”, historia e djaloshit shqiptar në kampin famëkeq

603
0

Ai është një ndër fëmijët e shumtë shqiptar që ndodhen në kampin famëkeq sirian ku ishte dhe Alvin por qe fatëkeqesisht nuk ka pasur fatin e tij te kthehet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.