Mami i Oriola Marashit merr postin e rendësishëm në televizionin e madh shqiptar

535
0

Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj me anë të një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se është bërë administratore e përgjithshme e grupit mediatik Ora News dhe Channel One.

Jakaj shprehet falenderuese dhe mirënjohëse ndaj atyre që i besuan këtë detyrë.

“Administratore e pergjithshme e grupit mediatik Ora News dhe Channel One Faleminderit gjithë atyre që me besuan këtë detyrë të veshtirë e njëherësh kaq fisnike! Mirënjohje pafund dhe përkushtim maksimal…”, shkruan Jakaj.

E para që e ka uruar ka qenë vajza e saj, modelja e njohur Oriola Marashi e cila ka shkruar: “Urime mami nje ditë kam ëndërr të di sa gjysma e dijeve të tua”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.