Prej një jave në qeli, Stresi bën deklaratën e papritur në rrjetet sociale

401
0

Arkimed Lushaj i njohur nga të gjithë si Stresi u arrestua më datën 19 të këtij muaji.

Image

Ai u dërgua në qelitë e paraburgimit, ku është mbajtur një javë dhe vetëm ditën e sotme ka thyer heshtjen në profilin e tij në Instagram.

Pasi ka publikuar klikimet e këngës së re me të cilën po merr pjesë tek ‘Kënga Magjike’ dhe ka falënderuar ndjekësit, ai ka bër deklaratën e papritur në postimin ku ka hequr opsionin që të tjerët të komentojnë.

‘Shihemi së shpejti’- ka shkruar Stresi në postim.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.