Madona u vonua për koncertin, fansi e hedh në gjygj

316
0

Këngëtarja e njohur e muzikës pop, Madona, njihet per vonesat e saj të shpeshta nëpër koncertet e saj muzikore.

Shpesh here ajo eshte pritur me fishkllima nga fansat per shkak te vonesave te saj me ore te tëra.

Mesohet se ky eshte nje ves i saj nuke mos u shqetesuar fare për kete gje dhe jo vetem kaq por edhe duke i thënë atyre live qe ta mbyllin gojën, mirëpo një prej fansave duket se nuk e ka toleruar më kete veprim te saj.

Ai e ka hedhur Madonën ne gjygj duke pretenduar se ka humbur shkome kohe nga jeta e tij duke pritur te fillojne koncertet e këngëtares. Si fillim ai bashke me disa fansa te tjere kerkuan rimbursim te biletes por kjo kerkese nuk ju pranua dhe si rrjedhoje ata nisen padine ne gjykatë kundër këngëtares

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.