Balerini Klajdi Selimi flet per jetën e tij: U nisa në Itali me një çantë e 2 panine

632
0

Klajdi Selimi, balerin i cili mori pjese në Canale 5, duke shkuar deri ne finale por qe nuk arriti të shpallej kampion edhe pse ishte i pari për 11 javë rresht.

Balerini ne emisionin Diaspora tregon peripecitë qe ka kaluar gjatë udhëtimit të tij dhe gjatë periudhës që mori pjesë ne audicionet si dhe jetën aktuale midis Shqipërisë dhe Italisë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.