Loredana takohet me Ronaldon, shihni ç’bën futbollisti për të

479
0

Këngetarja shqiptare Loredana, është shpallur mbrëmjen e djeshme fituese e një çmimi në “MTV Europe Music Awards”.

Duke shijuar shfaqjen reperja shqiptare u takua me lojtarin e Juventusit, Cristiano Ronaldo.

Ajo i ka kërkuar nje foto dhe futbollisti ka pranuar të bëjë me të dhe menjëhere Loredana e ka postuar foton e tyre në Instagram.

Reperja fitoi çmimin “Performanca më e mirë zvicerane”.

Loredana u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve e veshur me të zeza me një look të veçantë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.