Kur do t’i heqim xhupat? Metereologu i njohur jep lajmin e mire..

3200
0

Metereologu i njohur Hakil Osmani ka treguar diten e sotme si do te jete moti ne ditet ne vijim. Dita e shtune pritet te jete nje dite e ngrohte me diell ndersa Dita e djele do te jete nje dite e fresket .

Nga e hena dhe me tej do te kemi dite te ngrohta dhe komode pasi do te kemi rritje te temperaturave dhe permiresim te kushteve te motit

Per me shume shikoni Videon me poshte..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.