Ku i ka fshehur gjithë këtë kohë? Shikoni vëllezërit e Arbana Osmanit, identik si ajo?

2541
0

Moderatorja Arbana Osmani ka vetem dy vellezer dhe asnje moter.

Ne nje foto publikuar se fundmi ajo shfaqet mes dy vellezerve te saj qe nuk i kishte prezantuar me publikun kurre me pare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.