Do te bësh koalicion me Bashën apo Ramën?! Rudina Hajdari habit me përgjigjen qe jep

1070
0

Deputetja Rudina Hajdari, tashmë pjesë e forcës se re politike që pritet të krijohet se shpejti, ka folur lidhur me projektet zgjedhore qe do te zhvillohen vitin e ardhshem.

E pyetur nga gazetarja e njohur Ilva Tare, se me kë do t’i bashkojë mandatet partia e saj, Rudina Hajdari tha se është njësoj keq si të bësh koalicion me Edi Ramën dhe Lulzim Bashën.

Mendoj se kjo është një gjë për t’u parë, sepse ne duam të krijojmë një opozitë reale. Për mua është njësoj aq keq si të bësh koalicion me Edi Ramën apo Luzlim Bashën. Mund të themi që kjo gjë do të vendoset në momentin që ne do të shohim rezultatet, tha Hajdari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.