Ku e gjen gjithe kete energji? Berisha nuk di te ndalet, shikoni cfare ben sot ish kryeministri..

60
0

Ish-kryeministri Sali Berisha si duket ndryshe nga kundershtaret e tij politik nuk ka ndermend të presë datën 14 shkurt për nisjen e fushatës për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit.

Përmes një postimi në “Facebook”, Berisha bën me dije se takimi i parë do të zhvillohet në Njësinë Administrative Sukth, paraditën e sotme në orën 11:00.

Gjatë këtij mitingu Berisha do të prezantojë kandidatin për kryetar bashkie të “Shtëpisë së Lirisë” në Durrës, Ardian Muka.

Postimi i plotë:

Njoftim!

Sot,me daten 6 shkurt, në orën 11:00, tek kompleksi “Selimi” në Qendër Sukth, prezantojme kandidatin e koalicionit opozitar Shtëpia e Lirisë, Z. Ardian Muka. Ftoj banoret e Sukthit, Katundit te Ri, Manzes, Rrashbullit dhe Ishmit te marrin pjese! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.