Keni plane për sot dhe nesër? Ja ç’thonë sinoptikanët për motin

470
0

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, ditën sotme pra e enjte pasdite dhe të premten, priten reshje të dobëta (siç tregohet në tabelë, për cdo qytet).

Temperaturat e ulta dhe të larta min dhe max të ajrit pritet të jenë si më poshtë:

në bregdet: 11 / 20 °C
në vendet e ulëta: 10 / 20 °C
në vendet malore: 6 / 14 °C

Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.